Nietypowy dom z wieloma możliwościami w Ursusie.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 599 000 PLN, Pow. 184,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
184,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Ursus , II Armii Wojska Polskiego
Rok budowy:
1998
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
3496441723
Powierzchnia działki:
620 m2
Cena za m2:
8666.67 PLN
Szukasz domu w Warszawie? Chcesz mieszkać zarówno w mieście jak i wokół zieleni i ciszy? A może szukasz domu, gdzie zamieszkasz wraz z rodzicami, dziećmi lub miejsca, gdzie będziesz mógł mieszkać i prowadzić swoją działalność?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, czytaj dalej. Ten dom może okazać się idealny właśnie dla Ciebie!


Idealny dla rodziny, rodziny wielopokoleniowej lub inwestora.


Prezentowany dom znajduje się w Warszawskim Ursusie. Mieszkając to będziesz mieć doskonały dojazd do centrum Warszawy, a jednocześnie będziesz cieszyć się urokiem mieszkania w spokojnym miejscu.


Jest to dom parterowy o powierzchni 184,5 m2. Położony na działce o wielkości 620 m2. Posiada ogród z przodu i z tyłu budynku oraz taras, na którym w przyjemnym otoczeniu zieleni obudzisz się do życia z poranną kawą w ręku.
 
Choć z pozoru dom wydaje się standardowym budynkiem, zaglądając do środka odkryjemy nietypowy i bardzo praktyczny podział na dwa mieszkania z osobnymi wejściami:
Mieszkanie I - 73 m2 - składa się z kuchni, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, łazienki, spiżarni, hallu oraz przedpokoju.
Mieszkanie II - 60 m2 - składa się z kuchni połączonej z salonem i jadalnią, sypialni, pokoju (może to być gabinet, bądź pokój dziecięcy), łazienki, przedpokoju oraz korytarza.

Dzięki temu dom może zamieszkiwać rodzina wielopokoleniowa. Jest to idealne rozwiązanie przy opiece nad starszymi rodzicami, a już zupełną perełką, gdy  mamy małe dzieci i mamę pod ręką :)

Taki podział byłby również idealnym rozwiązaniem dal osób prowadzących działalność gospodarczą, które chcą mieć dom i pracę "pod ręką".

Istnieje również możliwość połączenia obu mieszkań, tworząc jedną, dużą przestrzeń, dzielącą dom na część dzienną i sypialnianą, co byłoby idealnym rozwiązaniem dla licznej rodziny.

Mieszkanie I jest podpiwniczone, ma dostęp do światła dziennego i taki sam rozkład jak parter. Druga część domu została dobudowana w 2014 roku. Został też wtedy wykonany generalny remont, wymiana dachu, odnowiona elewacja i postawiony garaż.

Kolejnym atutem domu jest poddasze. Istnieje możliwość nadbudowy domu, dlatego też jest to doskonała propozycja dla inwestora. Nadbudową dodatkowego poziomu można otrzymać kolejne dwa mieszkania, dzięki czemu dom można zamienić w elegancki apartamentowiec, co znacząco podwyższy jego wartość.

Okolica domu jest spokojna i zielona, idealna na popołudniowe spacery i relax po pracy. W bliskim sąsiedztwie są jedynie domki jednorodzinne,a w bliskiej odległości znajdują się wszystkie niezbędne punkty usługowe.

Bardzo szybko i sprawnie można dostać się do drogi wylotowej prowadzącej do centrum Warszawy, innych dzielnic, Piastowa, Pruszkowa i okolic oraz trasy S8.


  • Wyjazd na Aleje Jerozolimskie - 3 minuty

  • Sklep spożywczy - 3 minuty

  • Sala zabaw dla dzieci "Tęcza" - 3 minuty

  • Centrum Handlowe Skorosze - 5 minut

  • Dworzec Zachodni - 12 minut

  • Dworzec Centralny - 18 minut

  • Galeria Mokotów - 12 minut

  • Centrum Handlowe Janki - 12 minut


Zapraszam do kontaktu i obejrzenia domu. Tylko w ten sposób można się przekonać czy jest to nieruchomość spełniająca oczekiwania i potrzeby.

Nieprawidłowy adres E-mail