Okazja inwestycyjne 2pokoje metro Połczyńska

Mieszkanie na sprzedaż
507 360 PLN, Pow. 42,28 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
42,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo Chrzanów , Kopalniana
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
336121
Cena za m2:
12 000 PLN
Prezentujemy wyjątkowe południowe mieszkanie w inwestycji Fantazja budynek B z ekspozycją południową, zapewniającą świetlistą przestrzeń. Wygodny rozkład, loggia i niewielki metraż oraz lokalizacja czynią je idealnym mieszkaniem inwestycyjnym. 

Obecnie identyczne mieszkania deweloper sprzedaje za ok. 30 000 zł więcej i nie podejmuje negocjacji, gdyż cena będzie tylko drożała wraz z dalszym postępem prac. 

Oddanie inwestycji planowane jest na II kwartał 2022.

Dalsze wzrosty wartości zapewni oddanie położonej o 5min planowanej stacji metra Połczyńska, które planowane jest na IV kwartał 2022. 

Serdecznie polecamy!

Zachęcamy do lektury na stronie dewelopera: https://cordiapolska.pl/warszawa/fantazja/#intro 

PONADCZASOWY STYL, CISZA I SPOKÓJ
Co widzisz, kiedy myślisz o swoim wymarzonym mieszkaniu? Zieleń? Spokojną okolicę? Jasne, przestronne wnętrza? Mamy miejsce, które spełni Twoje marzenia. FANTAZJA to osiedle, które jest zaprojektowane tak, aby zrealizować ideę wygodnego życia w mieście. Budynki nawiązujące do skandynawskiej stylistyki tworzą klimat przyjazny dla rodzin z dziećmi, a także osób aktywnych, które poszukują miejsca stworzonego do odpoczynku.

Na charakter osiedla składa się przede wszystkim niska zabudowa i fantazyjne, strzeliste dachy. Jasna elewacja z elementami w kolorze naturalnego drewna sprawia, że budynki wyglądają doskonale i ponadczasowo. Teren osiedla jest ogrodzony i dostępny przez stylowe, zadaszone wejście od ulicy Kopalnianej. Lokalizacja trochę „na uboczu”, w cichym i zielonym miejscu, zapewnia wyjątkowy spokój przy zachowaniu dobrego połączenia z resztą miasta.

OTOCZENIE
FANTAZJA położona jest przy ulicy Kopalnianej w dzielnicy Bemowo, w sąsiedztwie Fortu Chrzanów, tuż przy planowanej stacji II linii metra. W okolicy dominuje nowoczesna zabudowa z rozwijającą się infrastrukturą. Tu łatwo zrobisz zakupy, a także znajdziesz przedszkole, żłobek i szkołę. Aktywne spędzanie czasu ułatwią okoliczne siłownie, wrotkarnia i ścianka do wspinaczki. A jeśli najdzie Cię ochota na piknik na świeżym powietrzu wsiądź na rower i w 10 min znajdziesz się w Parku Górczewska. Decydując się na dłuższą przejażdżkę, w 23 min dotrzesz do Lasu Bemowo.


KOMUNIKACJA
Wygodne życie to dobre dojazdy do pracy i pozostałych miejsc, które są dla Ciebie ważne. Fantazja jest bardzo dobrze skomunikowana - znajduje się w niewielkiej odległości od drogi krajowej S8, która zapewnia połączenie z każdą częścią miasta oraz łatwy wyjazd z Warszawy. W mniej niż 20 min dostaniesz się do Centrum, tylko 15 min zajmie dotarcie do rozwijającego się centrum biznesowego przy Rondzie Daszyńskiego. W pobliżu są dwa przystanki autobusowe obsługujące 4 linie dzienne i 2 nocne, a co najważniejsze zaledwie 5 min od osiedla powstanie stacja II linii metra - Połczyńska.
Nieprawidłowy adres E-mail