**Słoneczna kawalerka gotowa do zamieszkania**

Mieszkanie na sprzedaż
320 000 PLN, Pow. 25,17 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
25,17 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Ursus
Rok budowy:
1990
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
3496438955
Cena za m2:
12713.55 PLN
Serdecznie zapraszam na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w sobotę, 26 listopada w godzinach od 13:00 do 15:00. W tej inwestycji na sprzedaż posiadamy 3 mieszkania - tego dnia będzie można obejrzeć je wszystkie!
Uprzejmie proszę o potwierdzenie swojej obecności :-)

Funkcjonalna, słoneczna i bardzo jasna kawalerka po generalnym remoncie (wymiana instalacji, gładzie, łazienka, kuchnia) szuka nabywcy.

Inwestycja
Budynek, w którym znajduje się mieszkanie także przeszedł generalny remont (który obejmował części wspólne, instalacje wod-kan, elewację, ogród, klatkę schodową, bramę wjazdową na posesję). Klatki schodowe wykończone w wysokim standardzie, ogród w trakcie odświeżania przez architekta zieleni. Wieloletnie nasadzenia pozostaną zachowane, a z ogrodu korzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy.

Mieszkanie
Miezkanie posiada wszystko, co potrzebne jest do wygodniego życia - w pełni wyposażoną, wykonaną na wymiar kuchnię (płyta elektryczna, zmywarka, lodówka w zabudowie) wraz z wydzielonym miejscem do spożywania posiłków lub do pracy, część dzienną która wieczorami zamienia się w strefę sypialnianą oraz łazienkę z dużym prysznicem i miejscem na pralkę.
Dzięki dwóm dużym oknom z ekspozycją na południe (z części dziennej) i wschód (nad stołem) mieszkanie jest perfekcyjnie doświetlone, a promienie słońca wpadają tu cały dzień.

Dodatkowe udogodnienia
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (dodatkowa platna 10.000 zł). Jest możliwość zakupu miejsca postojowego bezpośrednio od dewelopera (naziemne miejsce postojowe na terenie posesji). Parkować można także przed budynkiem na ulicy - miejsca są zawsze dostępne.
Wszystkie mieszkania są po lub w trakcie wykańczania - to gwarancja spokojnego sąsiedztwa i wysokiej dbałości o części wspólne.

Lokalizacja
Nieruchomość zanjduje się w bardzo cichej, spokojnej okolicy. Jednocześnie tylko 12 min pieszo dzieli nas od stacji PKP Piastów - szybki dojazd do centrum Warszawy, Pruszkowa oraz Grodziska Mazowieckiego.W zasięgu kliku minut znajduje się przystanek autobusowy (3 min.) Dla zmotoryzowanych istotne znaczenie będzie miał szybki dojazd do Alei Jerozolimskich - jednej z głównych tras wjazdowych do Warszawy od zachodniej strony (20 minut do ściesłego centrum).
W najbliższej okolicy są także: sklep spożywczy, przedszkole, stacja benzynowa, piekarnia, apteka, poczta, liczne zakłady pracy.
Nieprawidłowy adres E-mail