Apartament na Osiedlu Ażurowych Okiennic

Mieszkanie na sprzedaż
2 360 000 PLN, Pow. 118 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
118 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Wilanów , Aleja Wilanowska
Rok budowy:
2014
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
1341577
Cena za m2:
20 000 PLN
Apartament na ostatnim, 4 piętrze na Osiedlu Ażurowych Okiennic przy ul. Wilanowskiej.
3 pokoje, 2 duże tarasy, dwie łazienki, pralnia, komórka lokatorska i miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

POD LUPĄ
Osiedle Ażurowych Okiennic było wielokrotnie nagradzane a zaprojektowane zostało przez najsłynniejszą pracownię architektoniczną JEMS Architekci. Położone tuż przy rezerwacie przyrody Skarpa Ursynowska, z szemrzącym, płynącym wzdłuż osiedla strumykiem. Teren osiedla zaprojektowany w stylu zen. - przestrzeń, minimalizm,klimatyczne oświetlenie nocą, wyłącznie ruch pieszy. Mieszkania słyną z pięknych okiennic, które osłaniają balkony. Wysokiej klasy przestronne części wspólne.
Mieszkanie jest na ostatnim piętrze, z dwoma pięknymi tarasami, jeden wychodzący na wewnętrzny dziedziniec, drugi z widokiem na Pałac Kultury.
Wspaniały korytarz z piękną drewnianą zabudową jest naturalną galerią dla sztuki. Salon, otwarty korytarz i aneks kuchenny z ogromnymi przeszkleniami i wyjściem na przestronny zadaszony taras, który w lecie staje się letnim salonem tworzą znakomicie doświetloną ogromną przestrzeń. Kuchnia w stylu francuskim i wygodna jadalnia wydzielona delikatnie z salonu zachęcają do gotowania i biesiadowania.
Sypialnia master z dużym pokojem kąpielowym, z którego wychodzi się na drugi z tarasów gdzie szczególnie nocą można podziwiać ponad dachami rozświetloną panoramę miasta i Pałac Kultury .
Druga sypialnia/gabinet również z wyjściem na taras.
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50 tys, komórka lokatorska 30 tys. Możliwość zakupu mieszkania ze wszystkimi meblami ruchomymi.

PO SĄSIEDZKU
Fantastyczne tereny zielone rezerwatu. ścieżki rowerowe do Wilanowa i Konstancina, świetne zajęcia jogi na terenie osiedla, pałac i park w Wilanowie. Wokół ogromny wybór restauracji i kawiarni, Sadyba Best Mall. klinika Miracki. Komunikacja osią Wisłostrady, ul. Sobieskiego, nową obwodnicą A2, dwa przystanki do stacji metra.

INNY NIŻ INNE
Apartament zaprojektowany z oddechem, gdzie przestrzeń i światło odgrywają najważniejszą rolę a jakość wykończenia gwarantuje komfort.

IDEALNY DLA
Aktywnych ludzi, którzy cenią bliskość terenów zielonych , możliwości uprawiania sportów a jednocześnie wszystkich udogodnień miasta.

WARTO BO...
Mieszkanie na tym osiedlu jest czystą przyjemnością a jednocześnie mieszkanie tej klasy, w tej lokalizacji jest świetną inwestycją.
Nieprawidłowy adres E-mail