O firmie

O Forte Nieruchomości

.         Małgorzata Makowska - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami

ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami uwieńczoną licencją pośrednika wydaną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju o numerze 20252, absolwentka Podyplomowych Studiów na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej ze specjalnością Zarzadzanie Nieruchomościami. Członkini Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości https://pfrn.pl/  i  Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami  -  WSPON https://wspon.org.pl/ , użytkownikiem i propagatorem systemu MLS Wspon - ogólnopolskiego systemu współpracy i wymiany ofert między pośrednikami https://mls.org.pl/ Od 2019 - 2021 r członek Komisji MLS Wspon, w 2021r wybrana na kolejną dwuletnią kadencję. 

Z rynkiem nieruchomosci związana od 2005 roku, od tego czasu w kilku firmach szkoliła swój warsztat zawodowy. Przez te wszystkie lata pośredniczyła w setkach transakcji, poznała mnóstwo ludzi, z którymi współpracuje do dziś. Nieruchomości stały się nie tylko pracą, ale również pasją i sposobem na życie. Z wieloletniego doświadczenia i pasji do nieruchomosci w 2013 roku powstała firma Forte Nieruchomosci.

"Prowadzę i nadzoruję pracę biura z wielką pasją i zaangażowaniem, zatrudniam wykwalfikowanych i rzetelnych pośredników. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy może liczyć na nasze wsparcie i pomoc. 
Potrzeby klientów to najważniejszy czynnik w naszym zawodzie, ich zadowolenie to cel i sens naszej pracy.  To dla Nich cały czas poszerzamy swoja wiedzę i uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych "

W czym możemy Ci pomóc ?
Zapewniamy kompleksową obsługę, pomagamy i wspieramy przy sprzedaży, zakupie oraz wynajmie mieszkań, apartamentów, domów i działek w całej Polsce i na każdym etapie transakcji.

Współpracujemy z zaufanymi, rzetelnymi i sprawdzonymi: 

  • kancelariami notarialnymi
  • rzeczoznawcami majątkowymi
  • firmami budowlanymi
  • zarządcami nieruchomości 
  • zapewniamy kredytowanie nieruchomości

Jesteśmy dla Was, stali i nowi Klienci Forte Nieruchomości.

Małgorzata Makowska